Take a Plaster to produkowane zgodnie z wymogami GMP plastry z ekstraktami z octu drzewnego. Plastry są ekskluzywnym produktem, wspomagającym naturalne wydalanie toksyn z organizmu.

Składniki "Take a Plaster" pomagają:

 • zmniejszać poczucie dyskomfortu oraz pielęgnować opuchliznę i miejsca bolesne
 • korzystnie wpływać na układ immunologiczny organizmu
 • zmniejszać zmęczenie
 • zwiększać witalność organizmu
 • korzystnie wpływać na jakość snu
 • uwalniać toksyny
 • korzystnie wpływać na metabolizm

Plastry "Take a Plaster" z ekstraktem z octu drzewnego i bambusowego, czerpiąc z tradycji chińskiej, pomagają oczyścić organizm człowieka ze zbędnych produktów w bezproblemowy i bezbolesny sposób.

Nasz organizm jest stale bombardowany zanieczyszczeniami ze środowiska i atakowany toksynami znajdującymi się w spożywanych pokarmach i napojach. Te substancje stale gromadzą się w organizmie. Jeśli nie będą usuwane, staną się toksycznym balastem przyczyniającym się do powstawania wielu chorób, a także dysfunkcji psychicznych.

Gromadzenie się toksyn w organizmie może być przyczyną wielu dolegliwości. Zbyt wysoka zawartość w organizmie produktów ubocznych reakcji metabolizmu może wywołać uczucie zmęczenia, nerwowości lub prowadzić do innych niekorzystnych następstw.

Kumulowanie się toksycznego balastu skutkuje utrudnieniem funkcjonowania wszystkich systemów w ludzkim organizmie, co z kolei powoduje, że organy, stawy i tkanki stają się słabsze. Obecność w organizmie człowieka niekorzystnych drobnoustrojów może być zatem powodem osłabienia organizmu.

Na ludzkim ciele znajduje się ponad 360 punktów do akupunktury, przy czym około 60 z nich znajduje się na jednej podeszwie stopy. Zgodnie z tradycją chińską uznaje się, że toksyny w ciągu dnia wędrują w dół organizmu i są skumulowane w strefach zwrotnych. Esencja z octu drzewnego zawarta w plastrach oczyszczających "Take a Plaster" pochodząca z wybranych drzew ma zdolność do absorbowania toksyn ze wszystkich punktów na podeszwach stóp.

Krew przepływa przez stopy, dlatego plastry "Take a Plaster" absorbują toksyny gromadzące się przez cały czas w organizmie. Ten proces usprawnia mikrokrążenie oraz system limfatyczny, wspomaga swobodny przepływ krwi oraz naturalne wydalanie substancji toksycznych. Efektem tego oczyszczającego działania jest wspomaganie pobudzania naturalnych procesów w organizmie oraz zachowanie jego optymalnej kondycji.


Sposób użycia "Take a Plaster"

 1. Usuń tylną warstwę ochronną z taśmy samoprzylepnej (większy element).
 2. Umieść saszetkę z pudrem pośrodku taśmy samoprzylepnej (przyłóż zadrukowaną stronę saszetki do taśmy samoprzylepnej) tak, jak wskazano. Użyj produkt natychmiast po usunięciu warstwy ochronnej z taśmy samoprzylepnej.
 3. Przyklej całość na właściwym miejscu (podeszwy stóp, kolana lub miejsca opuchnięte) na około 6-8 godzin. Najlepiej nałożyć plastry tuż przed pójściem na spoczynek i pozwolić im pozostać podczas snu.
 4. Po upływie określonego czasu delikatnie usuń plaster. Unikaj dotykania ciemnej części, gdzie obecnie znajdują się toksyny usunięte z Twojego organizmu podczas snu.
 5. Delikatnie umyj miejsce użycia plastra, a następnie wyrzuć zużyty produkt. Pamiętaj, aby nie używać ponownie raz wykorzystanego plastra.

Skład "Take a Plaster":

 • Ekstrakt z octu drzewnego
 • Ekstrakt z octu bambusowego
 • Turmalin (kamień półszlachetny)
 • Dekstryna
 • Sproszkowany pancerz skorupiaków
 • Witamina C
 • Włókna roślinne


Dodatkowe informacje

Cena: 90,00 zł Detal
  72,00 zł zniżka - 20%
  67,50 zł zniżka - 25%
  63,00 zł zniżka - 30%
  54,00 zł zniżka - 40%

Stosowanie Plastrów "Take a Plaster"

Plastry mogą być używane na dowolnej partii ciała, o której kondycję chcemy zadbać, jak kolana, ramiona, plecy, itp. Najbardziej efektywne jest stosowanie na podeszwy stóp, gdyż właśnie tam znajduje się najwięcej punktów, przez które mogą być wydalane toksyny z organizmu. Kolor plastra będzie się zmieniał w zależności od stanu zanieczyszczenia organizmu. Początkowo plaster może stać się ciemniejszy, ale po regularnym używaniu będzie sukcesywnie stawał się jaśniejszy, wskazując na stałą poprawę kondycji organizmu.


Zamówienie Plastrów

Aktualnie ceny produktów, w naszym sklepie, dla nowych klientów wynoszą 20% zniżki od ceny detalicznej bez podpisywania umów.

Jesli chcesz złożyć zamówienie na "Take a Plaster", możesz złożyć zamówienie telefonicznie pod nr 666 995 999 lub skorzytsać z formularza kontaktowegowego znajdującego się tutaj

Aby uzyskać większą zniżkę należy wejść w system zniżek, jak to zrobić? Wiecej informacji znajdą Państwo tutaj: "Kupuj taniej produkty Akuny" Umowa do niczego nie zobowiązuje, żniką jest stała i dożywotnia, a wysokość zniżki zależy głównie od Ciebie.

Zapraszamy również na forum Akuny znajdą tam Państwo opinie klientów, wywiady z lekarzami i wiele innych ciekawych rzeczy.


Wszystkie produkty Akuny:
Alveo Pinky Mastervit Onyx Plus Take a Plaster AkuBar AkuEnergy
Cennik Akuny