Alveo Forum Strona Główna
 Alveo    FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Alergia na pylki
Autor Wiadomość
bartencjusz

Wysłany: 2010-02-22, 12:16   Alergia na pylki

Witam. Jestem uczulony na pyłki różnych roślin i to wszystko. Czy Państwa zdaniem mógłbym zażywać Alveo?

MichałŚ

Wysłany: 2010-02-24, 00:21   

Witam,

Mój szwagier stosował Alveo przeciwko alergii, od tamtej pory nie ma z nią żadnych problemów, jak ręką odjąć, trochę stosował, ale widać się opłacało.

Ja też stosuje już od 4 miesięcy i czekam na wiosne:)

Pozrawiam

bartencjusz

Wysłany: 2010-02-24, 09:16   

Dziekuję za odpowiedź. Niestety muszę przekazać złą wiadomość. Próbowałem w międzyczasie pić Alveo (winogronowe) Płyn jednak zawierał alergeny . Nastąpił typowy odczyn alergiczny: gorączka, wysypka na plecach , dreszcze. Zgodnie z zaleceniami konsultanta wypiłem jeszcze więcej Alveo i gorączka skoczyła do 41 stopni (uratowała mnie wanna z zimną wodą) i wysypka na całym ciele.(Po hydrocortizonie i innych "odczulaczach" minęło) Obawiam się że gdybym dalej pil Alveo to skończyłoby sie smutno. Zadziwiła mnie postawa konsultanta który był zaskoczony tą sytuacją. Od razu rodzi się pytanie o odpowiedzialność za proponowany specyfik. Czy sprzedający Alveo wiedzą co zrobić w sytuacji kiedy płyn uczula? Czy zostały przeprowadzone badania kliniczne i ustalone przeciwwskazania zażywania płynu? I gdyby coś mi się stało niedobrego to moja rodzina wystąpiła by o takie odszkodowanie że szkoda gadać. Czy sprzedający Alveo zdają sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nich ciąży? Pozdrawiam.

piotrlesiak

Wysłany: 2010-02-25, 08:47   Alergia

Nie wiem czy osoba od której kupiłeś mówiła Ci że na początku oczyszczania organizmu moga wystąpić nawroty choroby. Jest to (oczyszczanie), niestety dla niektórych osób cieżki proces. Zanieczyszczamy nasz organizm przez większość życia. Czy piłeś dużo wody. Powinno się pić conajmniej 2 litry wody niegazowanej, która jest dobrym nośnikiem dla usuwania toksyn.

Proponuję żeby nie przerywać oczyszczania. Przetrwać ten ciężki okres a będzie dobrze.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Piotrek

bartencjusz

Wysłany: 2010-03-01, 11:11   

Dzięki za odpowiedź. Ale to co napisałeś jest to kryminał. To tak jakbyś uczulonemu człowiekowi na np. orzechy proponował jedzenie czekolady z orzechami tak długo aż mu uczulenie przejdzie. Masz rację. Przejdzie mu jak ustaną procesy życiowe na skutek wstrząsu alergicznego.

piotrlesiak

Wysłany: 2010-03-09, 10:42   

To nie kryminał. Poczytaj forum i zobaczysz ilu osobom przy ich alergii pomogło. Oczywiście każdy powiniem podjąć decyzję picia Alveo świadomie i powinien również wiedzieć, że alergia w początkowej fazie może się zwiększyć (chociaż nie zawsze tak jest)

Pozdrawiam i życzę zdrowia

bartencjusz

Wysłany: 2010-03-12, 12:11   

Dziękuję za odpowiedź i życzenia.
Mam parę uwag.

"Poczytaj forum i zobaczysz ilu osobom przy ich alergii pomogło"

Jest to niestety słaby argument. Wprowadzenie leków czy suplementów diety do obrotu powinno być poprzedzone badaniami klinicznymi. Czy znasz przeciwwskazania stosowania tego płynu? Kto poniesie odpowiedzialność jeżeli w moim przypadku na skutek kolejnego wstrząsu zejdę ? Czy ktoś z Alveo weźmie na siebie odpowiedzialność w takim przypadku? Czy Ty dasz mi notarialne oświadczenie iż "wiedząc o Twojej alergii na niektóre pyłki zdecydowanie polecam Ci picie preparatu i biorę na siebie ewentualne konsekwencje w przypadku Twojej śmierci na skutek wstrząsu alergicznego"?
Opinie internautów są jedynie opiniami, które można wykorzystać tylko w celach marketingowych, bo nie mają wartości prawnej. (Nawet jeżeli niektórzy z tych internautów to lekarze). Ja zażywać Alveo raczej nie będę, bo objawy "po" opisałem w poprzednich postach. Natomiast dziwi mnie trochę beztroska sprzedawców, którzy chyba nie zdają sobie sprawy kto z jakimi schorzeniami może pić ich preparat i jak potem efektywnie jakiś naciągacz-alergik może podać ich do sądu za uszczerbek na zdrowiu poniesiony w wyniku spożywania sprzedanego środka szkodliwego. I jak potem mogą płacić poszkodowanemu rentę do końca życia lub takie odszkodowania że każdy komornik się przeżegna. Co Ty na to? Pozdrawiam

bartencjusz

Wysłany: 2010-03-17, 09:51   

Czy może mi ktoś odpowiedzieć?

bartencjusz

Wysłany: 2010-03-20, 22:55   

no i cisza. Ale co mi mogłeś odpisać. Przecież to forum to czysty marketing. Tak w ogóle to ja to rozumiem. MLM to wspaniała sprawa. Człowiek się rozwija, poznaje innych ludzi, zarabia kasę. Jest super. Firma Akuna daje zarobić. Ale naprawdę bezpiecznej jest sprzedawać artykuły przemysłowe. Odżywki, parafarmaceutyki, środki dietetyczne, zwłaszcza bez bardzo drogich badań klinicznych to duże ryzyko dla sprzedającego. Zwłaszcza w cywilizowanym kraju. Nigdy nie wiadomo komu się je sprzedaje. I jak podziałają. Na tym chyba skończę ten watek.

Witam!
Ciesze sie Bartencjusz ze poruszyles temat ''alergia na pylki'' i jestem Ci za niego bardzo wdzieczny.Sam bylem kiedys alergikiem ale na szczescie poinformowano mnie na temat sytuacji jaka moze wystapic podczas stosowania Alveo.Bylem przygotowany na wszystko dlatego jestem teraz wolny od wszystkich wziewnych leków oraz moge grac godzinami w pilke w okresie pylenia traw, co wczesniej bylo nie mozliwe.
Kazdy konsultant powinien ostrzec na poczatku konsumenta,ze moze wystapic tzw ''pogorszenie ozdrowiencze'' W poczatkowym okresie stosowania preparatu Alveo moga sie nasilac objawy alergii, choc nie u kazdego! Nalezy wtedy zmniejszyc dawke i pic wiecej wody aby przyspieszyc etap oczyszczania.Nie powinno sie jednak przerywac kuracji tylko byc cierpliwym czlowiekim.
Wiecej na ten temat ''pogorszenia ozdrowienczego''mozna znazezc na stronie:

http://www.akunapolska.pl/pl/pages/display/20

Dziekuje za poswiecenie czasu na wrowadzenie tego watku na forum.Skoro jeden z konsultantow potrafil wyprowadzic Ci z rownowagi to jest prawdopodobne,ze konsulatnci popelniajac ten sam blad mogliby wyprowadzic z rownowagi mase innych ludzi, pozbawiajac ich przy tym szansy na odzyskanie jakze bezcennego zdrowia.Pozdrawiam serdecznie!
Zadowolony konsument Alveo'

jacek_61a 

Wysłany: 2010-06-22, 10:52   

Proponuję zainteresować się oczyszczaczami powietrza, wielostopniowe oczyszczacze typu novigen dla przykładu doskonale radzą sobie z pyłkami, zarodnikami, kurzem - dla paranoików można również uruchomić filtr foto-katalityczny z lampą UV lub nawet ozonator przeciwgrzybiczny.

To chyba najlepszy sposób na spokojne mieszkanie we własnym domu, urządzenia takie są dość lekkie i można je nawet ze sobą do pracy nosić.

Odpowiedz do tematu