Alveo Forum Strona Główna
 Alveo    FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciąża
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 11:46   Ciąża

Szukam informacji dotyczace picia alveo w czasie ciazy i karmienia piersia.

Karmie piersia osmiomiesieczna corke, ktora jest uczulona na bialko krowie, zaczela pic alveo 5 dni temu ze wzgledu na alergie malej, teraz dowiedzialam sie ze jestem w ciazy z drugim dzieckiem i nie wiem czy powinnam pic dalej czy przestac.
Z wzgledu na uczulenie corki jestm na diecie bezbialkowej i boje sie ze mam za malo skladnikow odzywczych w organizmie zeby starczylo dla calej trojki.

Jesi ktos ma doswiadczenie w podobnych przypadkach to prosze o rade

Pozdrawiam

admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 11:46   

Witam Panią

moje synowa która jest ginekologiem,3 m-ce przed porodem zaczeła pic alveo.Ciąża zakończyła się cesarskim cięciem i po tygodniu od tego zdarzenia była juz w doskonałej formie a wnusiu urodził sie zdrowy i tak jest do dzisiaj,a skończył właśnie roczek.
Pozdrawiam
W.G.

admin
Administrator

Andrzej Opolski
Nowicjusz

Wysłany: Pią Lut 09, 2007 6:16 pm Temat postu:

Witam serdecznei !
Moja żona Krystyna(34 l. ) jest w 5 m-cu ciąży. Gdy dowiedzieliśmy się o tym od razu pomyslelismy o piciu Alveo. Jednak nie zrobiliśmy tego od 1-go dnia. Następnie żona zaczęła czuć się FATALNIE !!! Poszliśmy po rozum do głowy i od razu zaczęła pić pełną dawkę(ok.30 ml).Po kilku dniach nastąpiła niesamowita poprawa Nudności, które przykówały ją do łużka na całe dnie ustąpiły w stopniu , który pozwolił na normalne funkcjonowanie.Wymiuoty(można powiedzieć) prawie ustąpiły. Przez cały czas jest oczywiście pod bacznym okiem swietnego ginekologa, który stwierdził, że wszystko jest wporządku. Kazał odstawić leki, które brała w obawie przed poronieniem( w roku 2006, była w ciąży i niestety poroniła )Najnowsze badania wykazały, że ONA jak i ONO jest w bardzo dobrym stanie- wręcz książkowym. Pragnę tymi słowami rozwiać wszystkie wątpliwości kobiet w ciąży. Wiem, że u nas bez Alveo, mogłoby być źle.
Pozdrawiam[/code]

admin
Administrator

Witam!
Moja rada w pani sytuacji, piłabym w dalszym ciągu alveo. Jeśli lekarz mie zabronił karmienia w okresie ciąży i mała chętnie zajada. Byłam w takiej sytuacji,karmiłam córkę roczną i zaszłam w ciążę .Moja mała odrzuciła pierś. Początkowo myślałam .że może niegłodna ale ona już do piersi nie chciała wrócić . Teraz wiem , że w momencie zajścia w ciążę ,w organiżmie zachodzą zmiany hormonalne a te z kolei mogą mieć wpływ na smak mleka matki .To tak na marginesie. Wiem , że dr S. Khoshbin poleca alveo w okresie ciąży i laktacji , mówił w swoich wywiadach o bardzo korzystnym wpływie na organizm w tym błogosławionym okresie.
Można po miesiącu stosowania alveo, dołączyć onyx i można być spokojnym o to , że obydwoje dzieci będą dożywieni odpowiednio również z mamą . Życzę zdrówka . Very Happy
.........................................................................................................
Pozdrawiam BW
PS
Gdyby w r.1994 i 1996 było alveo napewno bym zażywała, bo właśnie wtedy urodziły się moje dzieciaki. Syna karmiłam piersią do ukończenia 3 roczku. Wrzyscy jesteśmy zdrowi, pijemy alveo i onyx.

admin
Administrator

ołączył: 10 Cze 2006
Skąd: Cieszyn Wysłany: Wto Cze 13, 2006 8:03 pm Temat postu:

Witam serdecznie
Jeśli chodzi o kwas foliowy to na pewno mozna zażywać.
Córka piła Alveo przez cały okres ciąży (i pje nadal) i brała kwas foliowy.
Wyniki miała "książkowe"Urodziła 18 maja najpiękniejsza córeczkę na świecie.Alveo powinna pić każda kobieta ciężarna.
Najszczęśliwsza BABCIA

admin
Administrator

Czy ktoś w ostatnim miesiącu ciąży rozpoczynał picie Alveo? Jakie są Wasze spostrzeżenia?
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy! Smile

admin
Administrator

NO i ja też jestem ciekawa, bo mam koleżankę która się waha zacząc pić Alveo w ostatnim miesiacu ciąży... jak mogę ją uspokoić????! Smile

admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 11:47   

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 11:12 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Alveo nie jest lekiem, mozna je porownac do soku z sokowirowki z wlasnych owocow Smile

Czy ktoras matka stwierdzi, ze przestaje pic soki w ciazy bo zawieraja duzo witamin bioflawonoidow i aminokwasow ?

Nasze obawy wynikaja czesto z tego ze podswiadomie myslimy
alveo pomaga = leczy a ono nic nie leczy to oragnizm sam sie leczy Smile

Sam olej w samochodzie nie pozwoli nam jechac, ale bez niego silnik sie zaciera Smile alveo jest takim olejem, bez niego pojedziemy ale sie zatrzemy szybko a jak dobrze oliwimy organizm to jedziemy dlugo i szczesliwie Smile kwestia paliwa jakie tankujemy to osbona kwestia Very Happy
na paliwie z fast foodow nie pojedziemy nawet z alveo
w koncu mozna lac najlepszego castrola do silnika a i tak na wode nie pojedzie Wink

asia 

Wysłany: 2009-01-10, 12:29   

WITAM WSZYSTKICH CHCIAŁAM WAS PRZEKONAC DO PISIA ALVEO -ONO NAPRAWDE JEST W STANIE POMÓC KAZDEMU Z NAS TRZEBA TYLKO SPRÓBOWAĆ
NA KAŻDY ORGANIZM DZIAŁA ON W INNYM TEMPIE ALE NAPEWNO PRZYNIESIE POŻĄDANE EFEKTY
POLECAM SERDECZNIE SAMA PIJE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PIŁAM BĘDĄC W CIĄZY I NIEWIEM JAK PRZESZŁABYM TO 9 TRUDNYCH MIESIĘCY BEZ ALVE :lol:

lapis

Wysłany: 2009-09-14, 14:47   

Ja. zaczelam pic w szostym miesiacu i mam bardzo dobre doswiadczenia.
Ustapily mi nudnosci, nie musialam juz spac w dzien i przybylo mi energii.
Przy okazji oczyscily sie zatoki, poprawila sie skora itd. Pozdrawiam

karea2

Wysłany: 2010-03-16, 11:23   KOBIETY W CIĄZY A ALVEO

WITAM
KOBIETY W CIAZY JAK I KOBIETY KARMIACE NIE POWINNY PIC ALVEO !!! PICIE ALOECU POWODUJE PRZEKRWIENIE NACZYN W SKUTEK CZEGO MOZE DOJSC DO PORONIENIA. CZESTO KOBIETY NIE WIEDZA, ZE SA W CIAZY I W PIERWSZYCH TYGODNIACH DOCHODZI DO PORONIENIA.
MATKI KARMIACE PAMIETAJCIE, ZE ALVEO MA WLASCIWIOSCI OCZYSZCZAJACE CZYLI USUWA TOSYNY Z ORGANIZMU A TE TOKSYNY TRAFIAJA DO MLEKA, (BO ORGANIZM PROBUJE WYDALIC KAZDA MOZLIWA DROGA TOKSYNE) WIEC PIJE JE DZIECKO.

KOBIETA W CIAZY I KARMIACA NIE MOZE ROBIC DETOKSU ORGANIZMU !!!

MNIE NA SZCZESCIE KOBIETA USWIADOMILA, ZEBYM SIE WSTRZYMALA Z PICIEM ALVEO.

JEZELI CHCECIE WSPOMOC SWOJ ORGANIZM BEZPIECZNIE DLA DZIECKA TO STOSUJCIE INNE PREPARATY NATURALNE.
POZDRAWIAM KAREA2

Rubens

Wysłany: 2010-03-16, 22:50   

a co byś poleciła?

Odpowiedz do tematu