Alveo Forum Strona Główna
 Alveo    FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ALveo wyplukuje potas?
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 10:06   Czy ALveo wyplukuje potas?

Czy to prawda? Pewna pani doktor powiedziała mi że znała chłopaka, który po paru miesiacach picia wylądował na intensywnej terapii po zasłabnięciu z powodu niedoboru potasu w organiźmie. Ja również zauważyłem, że w nocy bardzo sie poce, poszukałem w necie i co pisze? Że może to być powodowane brakiem potasu. Czy to zbieg okoliczności? Czy nie mówi się nam wszystkiego o alveo ?

admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 10:06   

Do stanów niedoboru potasu w organizmie dochodzi w wyniku jego nadmiernej utraty przez przewód pokarmowy (długotrwałe wymioty, biegunka), nerki (niewydolność krążenia, niektóre choroby nerek, cukrzyca, stosowanie tiazydowych leków moczopędnych, kortykosteroidów), a także w marskości wątroby, alkoholizmie. Przy obniżeniu stężenia potasu obserwuje się: zaparcie, utrata apetytu, skurcze jelit, nieregularne bicie serca, bóle głowy, dolegliwości mięśniowe, nadmierną suchość skóry, omdlenia, zaburzenia zachowania, uczucie znużenia, zaburzenia koncentracji, nerwowość, problemy ze snem, spowolniona reakcja na bodźce, pobudzenie, osłabienie, trądzik u dorastającej młodzieży, wydłużony czas gojenia się ran

.... nie wiem w jaki sposób Alveo mogło by wypłukiwać potas, którego jest sporo w pożywieniu.

Potas występuje powszechnie w większości produktów spożywczych, w roślinach strączkowych, orzechach, warzywach i owocach. Duże jego ilości zawierają owoce cytrusowe, banany, melon kantalupa, pestki słonecznika, liście mięty, zielone warzywa, pomidory, ziemniaki. Generalnie im pokarm uboższy w tłuszcze, tym bardziej bogaty w potas.

Potas również jest zawarty w Onyxie Plus. Sam piję Alveo od 6-ciu lat. Nie zauważyłem żadnych dolegliwości ani wyżej wymienionych ani innych ... a moje wyniki badań okresowych wprowadzają za każdym razem w zdumienie moją panią doktor.

admin
Administrator

a nie jestem lekarze, przekazuje jedynie opinie lekarki, nie wiem skąd ona się wzięła. Ale i tak chyba zaprzestane picia alveo, po prostu po 10 miesiącach picia (raz lepiej raz gorzej). Obecnie moja skóra jest w fatalnym stanie. Nie wiem, powtarzam, nie wiem jak inni ludzie wyleczyli się z AZS. Nie moge tego pojąć, robie wszystko co powinienem, łącznie z dietą, badaniami na drożdżaki itd...
Obecnie ta doktor przyczepiła się że mam motylice wątrobową i pasożyty pod skórą, zaleciła jakieś kąpiele w ziołach i picie popiołu z lipy. Nie wiem co z tego wyjdzie, badanie polegało na położeniu rąk na metalowych płytkach i dzięki temu postawiła diagnoze. Mówiła że wysokie IGE to wynik pasożytów nie alergii.
Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam

admin
Administrator

badanie polegało na położeniu rąk na metalowych płytkach i dzięki temu postawiła diagnoze. Mówiła że wysokie IGE to wynik pasożytów nie alergii.
Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam

Nie obraź się:-) .... ja bym zmienił Panią doktor Smile Jak mój kolega, lekarz, przeczytał ten post i to w jaki sposób postawiona została diagnoza, to sie obśmiał i powiedział to samo.

Pozdrawiam
Mirek Kucharczyk

P.S. Bez względu na to jaki jest mój stosunek do alveo i onyxu, to jednak bardziej ufam Koshbinowi i Bertlikowi, oraz ich preparatom niż temu co poleciła Twoja Pani doktor, acz mogę się mylić

admin
Administrator

Skontaktuj se ze mną to mogę podać Ci numer telefonu do pewnej mamy, która wyleczyła synka z AZS przy pomocy Alveo. Chłopiec w tej chwili ma 6 lat. Pije preparat od 1,5 lat, najpierw jak mówi jego mama dwie miarki dziennie, potem przez pewien czas trzy miarki, w tej chwili chlopiec ma czystą skórę głowy, rąk, tłowia, tylko na prawej stopie widać jeszcze zmiany, ale podobno to nic w stosunku do tego co bylo. Jak twierdzi mama chłopca gdyby nie jadł czekolady i nie pił kakao-jest na to uczulony, to nie byłoby śladu.
A co do pasożytów to bardzo możliwe, że są przyczyną wielu Twoich problemów zdrowotnych- rozpraw się z nimi raz a dobrze.
Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.

admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 10:07   

Witam!

Pani doktor ma racje z pasożytami, ponieważ sam się badając na aparacie Mora u znajomej Pani doktor wykryto u mnie też kilka. Zastosowałem Korzeń Bertramu który zabija pasożyty. Badając się po kuracji na aparacie okazało się, że większość z nich została zlikwidowana i ślad po nich zaginął . Pani doktor wyjaśniła, że preparat dokarmiał pasożyty które były zadowolone z kuracji a nie mój organizm. Co do braku potasu, to pijąc 2,5 - 3 litry wody też się zdarza że u niektórych osób jest wypłukiwany potas? Mam przykład u siebie w grupie, że konsumentka ALVEO nawiasem mówiąc jest pielęgniarką i co tydzień robiła sobie badania i też na początku stwierdzała, że ma niedobory potasu i uzupełniała go dodatkowym preparatem. Po kilku miesiącach robiąc badania całego organizmu okazało się, iż potas wrócił do normy i zniknęły tez przyczyny kilku chorób.
Załączam link do strony o ziołach na pasożytyi nie tylko.
http://luskiewnik.strefa.pl/pyrethrum_html.htm

admin
Administrator

Kolega lekarz zanim zacznie się śmiać powinien wcześniej dowiedzieć się z czego się smieje. Dzięki takim lekarzom mamy problemy z wdrożeniem alveo u ludzi którzy opieraja się tylko na ich autorytecie. Uważam że tylko pełna wiedza na temat może dopiero upoważnić do ew. krytyki tematu, inaczej jest to ignorancja i dotyczy to nie tylko alveo ale i innych dziedzin.

admin
Administrator

Jeżeli chodzi o pasożyty, to polecam je zwalczyć ... a więc posłuchać Pani doktor. Faktycznie czasami jest tak, że ktoś długo pije ALVEO i nie widzi efektów ... a to pasożyty "je widzą" - "rosną sobie w zdrowiu" Niestety ALVEO nie likwiduje pasożytów, więc musimy to zrobić innymi metodami.

Jeżeli chodzi o potas to nie zaobserwowałem żadnych niedoborów u nikogo w mojej rodzinie w ciągu prawie 4 lat picia ALVEO. Co więcej, moja 85 letnia babcia zrobiła sobie przerwę w kuracji ok 4 miesiące (od kwietnia). W lipcu było upalnie - babcia się gorzej czuła, ale winiła za ten stan rzeczy pogodę. Puchły jej nogi więc odwiedzała lekarzy, którzy chętnie przepisywali jej leki. Po kilku "zmianach" lekarzy miała już całkiem sporą kolekcję tabletek. Była słaba, zaczęła mdleć. Wreszcie, z powodu utraty przytomności i zaników pamięci, wylądowała w szpitalu gdzie stwierdzono duże niedobory potasu. Lekarze stwierdzili duże niedobory potasu spowodowane lekami - odstawili wszystkie leki i uzupełnili elektrolity. Po tygodniu braku kontaktu z rzeczywistością babcia zaczęła "wracać". Mama nosiła jej ALVEO do szpitala już od drugiego dnia pobytu. Od tej przygody szpitalnej babcia już pamięta o ALVEO i dzwoni jak tylko się kończy.
... gdyby ALVEO wypłukiwało potas to babcia pewnie by już nie wstała, a jednak wróciła do formy i to jak sama mówi (co najważniejsze bo tak czuje) dzięki ALVEO.

Być może Pani doktor spotkała się z przypadkiem wspomnianego chłopaka, ale nie zna szczegółów - nie zna faktycznej przyczyny.
Jeżeli robiła badanie aparatem Mora, to mogła sprawdzić czy ALVEO "kłóci" się z Twoim organizmem, czy też działa nań korzystnie.

admin
Administrator

Hehe śmieszna sprawa, bo rozmawiałem mailowo z Dr Różańskim i napisał, że korzenie nie działają pasożytobójczo, bo zawierają za dużo inuliny (nawet 30%), więc chyba ten aparat do mierzenia zarażenie pasożytami i ta kobieta, która Pana badała, to oszustka.
Pozdrawiam

admin
Administrator

Witam
Jezeli pijemy wode to trzymamy ja w ustach i laczymy ze slina ok 30sek
potem ogrzana polykamy a nie pijemy duzymi lykami zimne plyny.
Zimne plyny robia wiecej zlego niz dobrego w organizmie dlatego powinnismy je poprosu grysc a nie pic tak tak grysc nie ma tu pomylki.
Tak na marginesie to nasz klimat raczej nie jest klimatem goracym tylko umiarkowanym i powinnismy bardziej ogrzewac organizm zeby lepiej pracowal zwrocmy uwage na zimny silnik samochodu jak jest zimny zle pracuje a czlowiek wlewa w siebie zimne napoje i tego nie zauwaza.
Pozdrawiam
Dariusz Jezierski

PL59011310972

Wysłany: 2009-01-15, 10:39   

Witam!
Mam problem,szukam rozwiązania,może ktoś mi doradzi.
Moja siostra przeszła miesiąc temu operację usunięcia woreczka żółciowego.Podczas operacji na jelicie znaleziono guz,usunęli i zaszyli.W badaniach wyszło"komórki rakowe bez cech złośliwości".W miejscu wsunięcia guza zrobił się stan zapalny,kilka dni temu usunęli jej ok.metra jelita cienkiego i jakiś odcinek jelita grubego.
Po pierwszej operacji zdążyła wypić 1 but Alveo i 1 Onyx.
Teraz zawiozłam jej Alveo do szpitala i p.ordynator zabroniła pić,powiedziała siostrze że miała pacjenta z takim schorzeniem,którego po piciu Alveo ledwo udało się jej odratować.Przyczepiła się do żeńszenia,mówiła przy tym, ze zna produkt.
Ja piję Alveo już drugi rok,mam rewelacyjne doświadczenia i wkurza mnie taka opinia.
Wspomniana ordynator stwierdziła u siostry wrzodziejące zapalenie jelit.
Bardzo proszę jesli ktoś miał podobne doświadczenia o pomoc.
Pozdrawiam wszystkich akunowiczów:)

Odpowiedz do tematu