Alveo Forum Strona Główna
 Alveo    FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Na wieczór
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 11:52   Na wieczór

Mam pytanie czy osoba moze nalewac sobie alveo do kieliszka wieczorem i wypijac rano ? Poniewaz narzeka ze jest za zimne z lodówki.
Nie wiem co jej poradzic , gdyz obawiam sie ze moze nie działac jak bvedzie stało cała noc poza lodówkaą. prosze o jakaś wiadomośc Łukasz
Pozdrawiam

admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 11:52   

Witam!

Wielu konsumentów ALVEO tak robi. Nie ma żadnych przeciwwskazań by nalać sobie do kieliszka wieczorem, a rano wypić. Konsumenci robią jeszcze tak, że butelkę wyjmują wieczorem z lodówki, rano nalewają sobie miarkę mając ALVEO o temperaturze pokojowej i butelkę z powrotem wkładają na cały dzień do lodówki.

Pozdrawiam

admin
Administrator

Panie Marianie serdecznie dziękuje pozdrawiam

admin
Administrator

Marian.Cherchol napisał:
Witam!

Wielu konsumentów ALVEO tak robi. Nie ma żadnych przeciwwskazań by nalać sobie do kieliszka wieczorem, a rano wypić. Konsumenci robią jeszcze tak, że butelkę wyjmują wieczorem z lodówki, rano nalewają sobie miarkę mając ALVEO o temperaturze pokojowej i butelkę z powrotem wkładają na cały dzień do lodówki.

Pozdrawiam

Ki diabeł, Alveo niektórym na rozum niestety nie pomaga. Po co wyciągać całą butelkę z lodówki i pozozstawiać ją do rana i spowrotem do lodówki, jak można nalać do kieliszka???

admin
Administrator

Witam!
Jeśli moje doświadczenie może komuś rozwiązać problem,to się nim podzielę.Otóż alveo trzymamy zwyczajnie w kuchni na wierzchu tz.nawet nie w szafce a to dlatego żeby nie zapomieć rano, zaraz po przebudzeniu zażyć.Trwa to od listopada ubr. Odmierzam dawkę i wolniutko wypijam,delektując się całym bukietem.Robię to powoli ponieważ już w ustach pokarm ulega procesowi trawienia. Exclamation Picie alveo wyjętego z lodówki powoli , będzie również celowe (powyższy kłopot) ponieważ przetrzymane dłużej w ustach alveo ,ogrzeje się i wrażliwe gardło z pewnością nie zostanie podrażnione.To tyle mojej konwersacji Very Happy Pozdrawiam BW

admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 11:53   

Witam!

Ryszard Cybulski napisał:

Ki diabeł, Alveo niektórym na rozum niestety nie pomaga. Po co wyciągać całą butelkę z lodówki i pozozstawiać ją do rana i spowrotem do lodówki, jak można nalać do kieliszka???

Panie Ryszardzie jak pan wie z gustami i upodobaniami konsumentów się nie dyskutuje, problem jest przecież tylko w lato gdy, są wysokie temperatury. "A jak tłumaczą konsumenci to do nalanego kieliszka może wpaść komar, mucha, lub inne stworzenie."
A co do picia zimnego z lodówki to mam też taki przypadek, że zimne ALVEO wcale nie podrażnia gardła. Pewna konsumentka mając wrażliwe gardło, jak zjadła lub się napiła coś zimnego do zaraz bolało ją gardło. Pijąc zimne ALVEO z lodówki w ten sposób jak podaje Pani Barbara, nic ją nie podrażnia i nie boli.

Pozdrawiam
M.CH.

admin
Administrator

Marian.Cherchol napisał:
(...) A jak tłumaczą konsumenci to do nalanego kieliszka może wpaść komar, mucha, lub inne stworzenie."
A co do picia zimnego z lodówki to mam też taki przypadek, że zimne ALVEO wcale nie podrażnia gardła. Pewna konsumentka mając wrażliwe gardło, jak zjadła lub się napiła coś zimnego do zaraz bolało ją gardło. Pijąc zimne ALVEO z lodówki w ten sposób jak podaje Pani Barbara, nic ją nie podrażnia i nie boli.

Pozdrawiam
M.CH.

Kieliszek pozostawiony na noc mozna czyms przykryć i już..
a rano do Alveo-prosto-z-lodówki można dodać odrobine cieplej wody.. albo wody o temp. pokojowej i też będzie dobrze..

Dla chcącego nic trudnego Smile

Pozdrawiam
m.ch.

admin
Administrator

Witam!

Jak wynika z powyższych wiadomości każdy ma swój sposób picia i każdy jest dobry. Liczą się efekty osiągnięte przy piciu ALVEO.

Pozdrawiam
M Ch

admin
Administrator

W żadnej z wypowiedzi na ten temat nie poruszono jednej kwestii:
Przed wypiciem wskazane jest wstrząsnąć butelką, co jest łatwiejsze, niż mieszanie preparatu rano, w stojącej przez noc miarce.

admin
Administrator

Ale się porobiło.
Kto by pomyślał, że tak prosta sprawa, jak wypicie kielicha Alveo ( czyli jakieś 3,5 sekundy co rano dla zdrowia) wywoła tyle zamieszania?!!
A propos. Ja, zanim wypiję ten nalany wieczorem kieliszek, mieszam Alveo czasem .......palcem. Po to tylko, żeby sobie go oblizać z nie mniejszą radością. Założę się , że nie tylko ja tak robię Very Happy
I też działa.

admin
Administrator

A jeśli przy fikuśnych sposobach picia Alveo jesteśmy, to jedna pani, żeby jej mąż mógł pić Alveo rano, wstaje o godzinie 5(!), nalewa do kieliszka, wkłada tam rurkę i podaje mężowi. Mąż, nie otwierając oczu, wypija Alveo na leżąco i śpi dalej. Po 25 minutach wstaje, je śniadanie i wychodzi do pracy.
Żona do pracy wychodzi godzinę później.
Małżeństwem są przecudnym. Smile
Pozdrawiam

admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 11:54   

Witam !
Jesteście cudowni . Kocham Was !

PS Wspaniale ,że istnieje to forum.

admin
Administrator

Jak widac powyżej, wszystko można robic na swój sposób Wink Ja natomiast po prostu wstaję rano, wyjmuję Alveo z lodówki i wypijam kieliszek - ma to dodatkowy walor orzeźwiający i otrzeźwiający Wink

admin
Administrator

Witam!

Tak czytam, czytam... i aż mi się uśmiech na twarzy pojawia, kiedy widzę jakie nasi forumowicze mają ciekawe tematy Smile oczywiście żartuję sobie, ale kiedy i jak pić Alveo to bardzo istotna sprawa.

Pozdrawiam

admin
Administrator

Witam.

Tak więc ja też postanowiłem podzielić się informacją o tym jak piję Alveo Smile Picie prosto z lodówki nie służy mojemu gardłu Sad Wieczorem nalewam swoją miarkę(ki) do pustej butelki po Onyx i zakręcam. Stawiam tą butelkę na biurku obok łózka. Rano wstaję i przechylam płyn (o temperaturze pokojowej) i jakoś funkcjonuję Smile

Odpowiedz do tematu