Alveo Forum Strona Główna
 Alveo    FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zioła w alveo
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 10:10   Zioła w alveo

Witam,
mam pytanie do osób, które już jakiś czas działają w Akunie i mają wiedzę na temat preparatu. Co prawda próbowałam znaleźć informacje w dostępnej mi literaturze Akuny, ale jeszcze się nie dokopałam.

Od mojego sponsora słyszałam, że na butelkę alveo jest tłoczone około 100 kg ziół. Kiedy indziej słyszę znowu, że 200 kg.
Proszę powiedzieć, jak to jest na prawdę. Bo skora taka informacja jest przekazywana na spotkaniu, to chyba musi się opierać na konkretnym źródle.

Dziękuję z góry za pomoc.

admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 10:10   

Emanuela Jasińska napisał:
... na butelkę alveo jest tłoczone około 100 kg ziół. Kiedy indziej słyszę znowu, że 200 kg. Proszę powiedzieć, jak to jest na prawdę...

Naprawdę to nikt nie wie.
Te 100 czy 200 kg jest potrzebne do wyprodukowania 1l czystego ekstraktu a jak Pani wie to co sprzedajemy jako Alveo nie jest czystym ekstraktem, ale mocno rozwodnionym.

admin
Administrator

Z tego, co wiem jest dokładnie 756,23 kg ziół na 1 butelkę Twisted Evil

W innej firmie networkowej mają preparaty w kapsułkach żelowych i opowiadają, że 1 kapsułka to 1 wiadro naparu ziołowego. I każdy w to wierzy. Choć faktycznie 1 kapsułka odpowiada 1 łyżeczce wysuszonych ziół. ZAWSZE i niezależnie od firmy.

Słusznie Robert zauważył, że ekstrakty są rozcieńczone. Bo muszą one byc w dawkach "podprogowych" (znów coś czego chyba nikt nie rozumie), może słuszniej byłoby mówić "progowych". Chodzi o takie dawki, które są maksymalnie najmniejsze a wywołują efekt terapeutyczny. Aby Alveo działało a przy tym było bezpieczne, trudne do przedawkowania, także przy długotrwałym stosowaniu.

W innym razie Alveo stosowalibyśmy na krople a nie miarki. Buteleczki byłyby malutkie. Cena ta sama a przyjemność picia żadna.

Więc ile jest tych kilogramów ziół w butelce Alveo? W IRiPZ pewnie mogli dokładnie określić badając stężenie substancji aktywnych i odnosząc do średniej ich zawartości w ziołach. Ale jeśli oni nie napisali ile jest kilogramów ziół w jednej butelce pewnie uznali, że to jest bez znaczenia. Czemu więc my mamy sobie takimi technicznymi sprawami zaprzątać umysł, jeśli to i tak nie ma żadnego z znaczenia w odniesieniu do tego, co nam Alveo dobrego czyni.

Może mówienie o tych kilogramach ziół w butelce ma pomóc przełamaniu oporu cenowego klienta .... Jeśli komuś to pomaga .... Klient i tak myśli emocjonalnie a nie logicznie (Patrz ostanie wariactwo zakupowe). Więc każdy argument jest dobry, jak jest skuteczny i nikomu krzywdy nie robi, jeśli nawet niewiele ma wspólnego z prawdą.

admin
Administrator

Panie Adamie,
dzięki za tą emocjonującą odpowiedź, (sposób wypowiedzi mnie nieco rozbawił Wink )
mi nie jest potrzebna żeby ją przekazywać dalej, ale żeby w końcu sprawdzić ewentualne PRAWDY lub PÓŁPRAWDY.
Skoro ja, słyszę coś takiego i robię oczy, to naturalne, że chcę to sprawdzić.... I teraz już nie mam żadnych wątpliwości jak do tego podejść.
A tak przy okazji... przydały by się takie "żywe" wypowiedzi w innych istotnych tematach! Np - RZS...

pozdrawiam Smile

admin
Administrator

Emanuela Jasińska napisał:
Panie Adamie,
A tak przy okazji... przydały by się takie "żywe" wypowiedzi w innych istotnych tematach! Np - RZS...

Chciałbym jeszcze trochę pożyć....

Wszystkiego dobrego
Adam

admin
Administrator

Witam
Pani Emanuelo: informacja przekazywana na spotkaniach POWINNA BYĆ oparta na fakatch, ale wcale nie "musi". No cóż - tak bywa - niestety...
Z tego, co mówi Pan Antoni Cieślak - w końcu "firmowy" autorytet, w Alveo jest 60% ekstraktów ziołowych, pozostała częśc to "specjalna" woda przyśpieszająca wchłanianie preparatu /jonizowana/. Rozwazania na temat "ile oleju z ilu oliwek", to, takie przerywniki emocjonalne w rzeczowej (oby) rozmowie. Ważne jest przecież to, żeby to był olej z oliwek Very Happy . Ale - jeżeli chcemy przekazywać wiarygodne informacje, a tego nie mamy w oficjalnych danych, śmiem sugerować: nie opowiadajmy bajek. Bo przecież ktoś może nas posądzić o "wciskanie kitu" i przerzucić inne przez nas przekazywane informacje w ramy "omamiania przypuszczeniami" Shocked
"Ile z ilu" to dane technologiczne, zapewne zależne nawet od danej partii ziół (ZAPEWNE, nie pewne) jak i... może objęte po części tajemnicą produkcji naszego eliksiru. Wink
Pozdrawiam

admin
Administrator

Wysłany: 2008-09-05, 10:11   

Czy jak idziemy do klienta opowiedzieć mu o Alveo to On musi wiedzieć z ilu kg ziół jest zrobione Alveo? Czy gdy ja zacząłem pić Alveo to dlatego, że dowiedziałem się, że zuzyto do wyprodukowania go 100 kg ziół? Bzdura. Po co w ogóle wdawać się na prezentacjach w tak szczegółowe rozwazania? Klient kupuje korzyści (co ja będę z tego miał) i swojego sponsora (ufa swojemu znajomemu, że jemu pomogło).
Na prezentacji nalezy wyjaśnić kto i dlaczego wymyślił Alveo, zasadę działania i pokazać zezwolenia (a i to niekoniecznie)
Zauwazyłem, że czym dłuższa i szczegółowsza prezentacja tym chęć zakupu mniejsza.
Kazdy klient jest potencjalnym dysrybutorem. Jeżeli zaproponujemy mu współpracę to on od razu pomysli, że będzie sie musiał nauczyć takiej skomplikowanej prezentacji i sie wystraszy.

admin
Administrator

Całkowicie się z Panem zgadzam Panie Rpbercie.
W.G.

admin
Administrator

100 kilo to lekka przesada Wink suchych czy świeżych ziół ? itd . itd ...

Czy jeżeli w babce świątecznej będzie 100 x więcej bakalii to ona będzie lepsza ? Chyba będzie za słodka i nikomu nie będzie smakowała.
Ilość ziół jest wystarczająca dla przewidzianej skuteczności .... tak mówi opinia IRiPZ w Poznaniu Wink

Odpowiedz do tematu