Onyx Plus to napój zawierający minerały i ekstrakty roślinne. Zawiera zestaw niezbędnych minerałów regulujących metabolizm komórek naszego organizmu.

Brak składników w organizmie, które zawarte są w preparacie ONYX Plus jest przyczyną dużej ilości dolegliwości i chorób spowodowanych niedoborem minerałów i pierwiastków śladowych.

ONYX Plus daje nam:
 • niezbędne pierwiastki śladowe i minerały
 • łatwo przyswajalne materiały
 • kombinację wyciągów roślinnych oraz minerałów
 • wapń i magnez w odpowiedzniej proporcji
 • odpowiednią wchłanialność wapnia
 • gwarancję jakości

Zawiera minerały i ekstrakty roślinne

Braki w organizmie składników, które są zawarte w preparacie ONYX Plus jest przyczyną dużej ilości dolegliwości i chorób spowodowanych niedoborem minerałów i pierwiastków śladowych. Pierwiastki śladowe podobnie jak składniki mineralne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W przypadku sportowców preparaty farmaceutyczne żelaza, cynku, chromu i wiele innych prowadzą do poprawy wyników.

ONYX Plus zawiera minerały, które są zwykle przez organizm trudno przyswajalne. Został on wyprodukowany tak, by nasz organizm potrafił łatwo wchłonąć minerały w nim zawarte. Właśnie obecność ekstraktów roślinnych i właściwy stosunek minerałów w preparacie ONYX Plus zapewnia prawidłową przyswajalność minerałów przez nasz organizm. Ważną rolę odgrywa tutaj także obecność witaminy D3.

Stosunek magnezu do wapnia w preparacie ONYX Plus wynosi 2:1. W wodzie rozpuszczalny magnez pomaga w procesie wchłaniania wapnia bez żadnych skutków ubocznych .

Surowce użyte do produkcji ONYX Plus są pozyskiwane ze środowiska ekologicznie czystego i są pochodzenia organicznego np. woda morska, skorupiaki z dna morskiego, a także rośliny.

ONYX Plus jest płynem – ta właśnie forma zapewnia mu o wiele skuteczniejsze działanie i efektywność niż zwykle spotykana forma minerałów w postaci kapsułek czy proszku.

ONYX Plus zawiera minerały, które są trudno przyswajalne przez nasz organizm. Został on tak wyprodukowany, by organizm potrafił łatwo wchłonąć wszystkie minerały w nim zawarte. Obecność ekstraktów roślinnych i właściwy stosunek minerałów w preparacie ONYX Plus zapewnia prawidłową przyswajalność minerałów przez nasz organizm.

Surowce użyte do produkcji ONYX Plus są pozyskiwane ze środowiska ekologicznie czystego i są pochodzenia organicznego np. woda morska, skorupiaki z dna morskiego, a także rośliny.

ONYX Plus jest płynem, przez co jest o wiele skuteczniejszy w działaniu niż minerały w postaci kapsułek czy proszku.

Skład Onyx Plus

W nawiasach podawana jest zawartość substancji w 15 ml Onyx (zalecanej jednej miarce Onyx Plus dziennie)

Minerały i Witaminy:
 • Magnez (200mg)
  Pomocny materiał budulcowy tkanki kostnej, wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego.
 • Wapń (100mg)
  Wspomaga rozwój i budowę kości oraz zębów, wspomaga proces krzepnięcia krwi, pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśnia sercowego.
 • Potas (66mg)
  Reguluje bicie serca i ciśnienie krwi, zwiększa sprawność umysłową, pobudza nerki do wydalania z organizmu szkodliwych produktów.
 • Fosfor (50mg)
  Wspomaga budowę i utrzymywanie dobrej jakości tkanki kostnej, jest podstawą metabolizmu węglowodorów, tłuszczu i białek.
 • Mangan (5mg)
  Wpływa na regulację cukru we krwi, wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego oraz odpornościowego.
 • Sód (4,5mg)
  Reguluje gospodarkę wodną naszego ciała, bierze udział w metaboli?mie białek i węglowodanów oraz utrzymuje odpowiednie ciśnienie w naczyniach.
 • Cynk (1mg)
  Uczestniczy w procesie trawienia, gojenia ran, pomocny w usuwaniu z organizmu pierwiastków ciężkich (np. kadm, rtęć i ołów)
 • Chrom (5 mikro gram)
  Zapobiega w powstawaniu miażdżycy, stymuluje przemiany energetyczne i syntezę kwasów tłuszczowych.
 • Selen (3 mikro gram)
  Jest świetnym przeciwutleniaczem, wspiera poprawny wzrost i zdolność rozrodczą.
 • Witamina D3 (2,5 mikro gram)
  Pomaga w utrzymaniu odpowiedniego stężenia wapnia we krwi i pobudzenia prawidłowego tworzenia i mineralizacji kości.

Zioła:

 • Sok z Czerwonych Winogron
  Jest przeciwutleniaczem, chroni przed powstawaniem chorób nowotworowych, obniża cholesterol LDL.
 • Bez Czarny
  Działa moczopędnie, łagodnie przeczyszczająco, przeciwbólowo, przeciwgorączkowo.
 • Kardamon Malborski
  Wspomaga procesy trawienne, łagodzi dolegliwości żołądkowe, działa rozkurczowo.
 • Koper Włoski
  Wspomaga trawienie, używany jest ako środek przeciwkaszlowy, ma właściwości przeciwzapalne.
 • Lukrecja
  Łagodzi skutki odczuwalne przy wrzodach żołądka.
 • Lucerna Siewna
  Wspomaga trawienie, pomocna w zwalczaniu chorób zapalnych.

Skład surowcowy: woda dejonizowana, koncentrat soku jabłkowego, koncentrat soku z winogron, ekstrakt lukrecji, melasa, ekstrakt lucerny siewnej, ekstrakt kopru włoskiego, ekstrakt kardamonu malabarskiego, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, ekstrakt bzu czarnego, sorbinian potasu, czereśniowy aromat naturalny, witaminy i minerały jak wyżej.


Dodatkowe informacje

Pojemność: 450 ml
Jedno opakowanie przeznaczone jest na 30 dni.

Cena: 150,00 zł Detal
  120,00 zł zniżka - 20%
  112,50 zł zniżka - 25%
  105,00 zł zniżka - 30%
  90,00 zł zniżka - 40%

Stosowanie Onyx

Zaleca się podowanie Onyx Plus po 3 roku życia. Jest to spowodowane dość dużymi dawkami minerałów. Zalecana dawka to 15 ml (pół miarki) dziennie, najlepiej rozcieńczonego wodą i zakwaszonego cytryną na 30 minut przed posiłkiem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelkę. Miarka dodawana jest do każdej butelki Onyx. W razie reakcji adaptacyjnej zalecamy zmniejszenie dawki o połowę i stopniowe jej zwiększanie w czasie trzech tygodni.

Przechowywanie: Okres do spożycia zamkniętego preparatu Onyx plus wynosi 12 miesięcy, po otwarciu należy przechowywać w lodówce.


Zamówienie Onyx Plus

Aktualnie ceny produktów, w naszym sklepie, dla nowych klientów wynoszą 20% zniżki od ceny detalicznej bez podpisywania umów.

Jesli chcesz złożyć zamówienie na Onyx Plus, możesz złożyć zamówienie telefonicznie pod nr 666 995 999 lub skorzytsać z formularza kontaktowegowego znajdującego się tutaj

Aby uzyskać większą zniżkę należy wejść w system zniżek, jak to zrobić? Wiecej informacji znajdą Państwo tutaj: "Kupuj taniej produkty Akuny" Umowa do niczego nie zobowiązuje, żniką jest stała i dożywotnia, a wysokość zniżki zależy głównie od Ciebie.

Zapraszamy również na forum Akuny znajdą tam Państwo opinie klientów, wywyady z lekarzami i wiele innych ciekawych rzeczy.


Wszystkie produkty Akuny:
Alveo Pinky Mastervit Onyx Plus Take a Plaster AkuBar AkuEnergy
Cennik Akuny